Zobacz wszystkie produkty

F.H. ART-CHEM
Andrzej Krzeczkowski

44-335 Jastrzębie Zdrój
ul. Astrów 17a
NIP: 633-100-42-07
BDO: 000185213

tel.: +48 3247 63 551
e-mail: biuro@art-chem.pl

Dyrektorzy handlowi:
Rafał Krzeczkowski
tel.: +48 602 258 635
e-mail: biuro@art-chem.pl

Michał Kukiełka:
tel.: +48 784 072 573
e-mail: michal.kukielka@art-chem.pl

Menadżer Sprzedaży:
Milena Chounlamany
tel.: +48 504 720 975
e-mail: milena.chounlamany@art-chem.pl

Menadżer Exportu:
Katarzyna Kukiełka
e-mail: katarzyna.kukielka@art-chem.pl

Przedstawiciele Handlowi:
Beata Michewicz
tel.: +48 663 937 073
e-mail: beata.michewicz@art-chem.pl

Dariusz Hajder
e-mail: dariusz.hajder@art-chem.pl

Obsługa inwestycji:
Anna Biłko
tel.: +48 696 067 935
e-mail: anna.bilko@art-chem.pl

Doradca techniczny dział budowlany:
Grzegorz Fila
tel.: +48 696 067 935
e-mail: grzegorz.fila@art-chem.pl

Lakiery przemysłowe / samochodowe:
Jacek imiolczyk
Jacek Ostrzołek
tel.: +48 698 066 021
e-mail: farby@art-chem.pl

Współpraca z wykonawcami / architektami:
Kamil Miecznikowski
tel.: 32 47 63 551
e-mail: biuro@art-chem.pl

Dział budowlany:
Mateusz Rentflejsz
tel.: 32 47 63 551
e-mail: farby@art-chem.pl

Dział sprzedaży:
Justyna Tokarewicz
tel.: +48 696 067 935
e-mail: justyna.tokarewicz@art-chem.pl

Agnieszka Płaza
tel.: +48 32 47 63 551
e-mail: biuro@art-chem.pl

Magazyn / wysyłki
Ireneusz Koperski
Mateusz Ciebiada
tel.: +48 32 47 63 551
e-mail: magazyn@art-chem.pl


MASZ PYTANIA?

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj sie z nami.
Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Projekt i wykonanie: Lucyga multimedia oraz 3eb.pl
copyright © 2016 Art-Chem. All rights reserved